KONST / Litografier / Färglitografi 8192452
nr 819 2452
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Curt Sjöberg (1911-1987), ishockey, 24/360, signerad, motivets mått: 40x50
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:31:44
7/4 22:45:56
8/4 18:51:29
150 kr